www.komputerywfirmie.pl

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY I CZYM SIE ZAJMUJEMY

O FIRMIE

KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jesteśmy profesjonalnym serwisem komputerowym, który oferuje pełen zakres usług w dziedzinie naprawy komputerów stacjonarnych, jak i szeroko rozumianego serwisu komputerowego. Potrafimy usunąć niemal każdą awarię dowolnego komputera, zarówno tego najnowszego, nowoczesnego, jaki i tego starszego typu. Większość części posiadamy na miejscu, ale jesteśmy w stanie też zamówić niezbędny fragment dla naszego Klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianą naprawą komputerów, które nie działają, lub działają nie tak, jak należy, są uszkodzone zewnętrznie lub wewnętrznie, wymagają szeroko rozumianego czyszczenia, wymiany części i wielu innych czynności.

Ponadto, zajmujemy się komputerami w zakresie serwisowania, wgrywania odpowiedniego oprogramowania, instalowania sterowników czy też konfigurowania komputerów z peryferyjnymi urządzeniami biurowymi (drukarki, skanery). Oferujemy bezpłatną diagnozę komputera wraz z dokładną wyceną usługi. Jeśli którykolwiek z dotychczasowych serwisów nie podjął się naprawy Twojego komputera, z chęcią zdiagnozujemy, co mu naprawdę dolega.

LAT NA RYNKU

GODZINY (ŚREDNIO) OCZEKIWANIA
NA PODJĘCIE ZLECENIA

MIESIĘCY GWARANCJI
NA KAŻDĄ NAPRAWĘ

Przekonaj się bezpłatnie
o naszej jakości.

Wykonaj niezobowiązujący audyt sprzętu w firmie.

Niektórzy nie do końca zdajesz sobie sprawę dlaczego nie wszystko działa tak jak powinno. Inni doskonale wiedzą, czym powinniśmy się zająć. Obie te grupy najczęściej zaczynają współpracę z nami od niezobowiązującego spotkania, na którym poznajemy się bliżej i uczymy się wzajemnych potrzeb. Dowiesz się na nim jak rozwiązać swoje problemy związane z komputerami i siecią Wi-Fi.

Pracujemy szybko i efektywnie. W większości przypadków wiemy dokładnie ile zajmą poszczególne czynności i z góry określimy ich koszt. Ze względu na ilość i różnorodność możliwych usług, szacujemy naszą stawkę podstawową w formie godzinowej.